WordPress

En İyi 5 WordPress Restoran Teması

En İyi 5 WordPress Restoran Teması

En İyi 5 WordPress Restoran Teması İşini büyütmek isteyen her restoran sahibi, işletmesi için bir web sitesi oluşturmalıdır.

Güzel bir tasarıma ve işinizi kolaylaştıracak özelliklere sahip bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız sizin için önerdiğimiz wordpress restoran teması örneklerini inceleyin.

1. Nosh

Nosh enfes ve seçkin restoranlar için tasarlanmış bir tema. Zarif ve modern tasarımı ile gelişmiş tema seçeneklerini birleştirir. Bir WordPress temasına içerik eklemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. WooCommerce entegrasyonu ile lezzetli yemeklerinizi online sipariş ile satmanızı sağlar.

İlgili Makaleler
Nosh - WordPress Restoran ve Bar Teması
Nosh – WordPress Restoran ve Bar Teması

İncele

2. Pico

Pico, restoran temalarına yepyeni bir tasarım getiriyor. Ziyaretçilerinize menüyü üst tarafta sunmak yerine sol tarafta sunuyor ve içerik alanı yatay olarak kaydırılıyor. Bu tema ile blogunuz için kolayca yemek tarifleri oluşturabilirsiniz. Pico zaten mevcut bir web sitesine bir blog açmak için mükemmel bir seçim olacaktır.

Pico - Yemek ve Yaşam tarzı bloğu teması
Pico – Yemek ve Yaşam tarzı bloğu teması

İncele

3. Sushi

Her ne kadar isime bakıldığında önerilmese de, Sushi her çeşit restoran için mükemmel bir seçimdir. Zarif ve duyarlı bir tasarıma sahip olan Sushi, restoranınızın popülerliğini artırmaya yardımcı olacak özelliklere sahiptir: etkinlik takvimi, mailchimp kurulumuna hazır, menü sayfaları ve WooCommerce uyumluluğu.

Sushi Restoran | WordPress Yemek ve Restoran Teması
Sushi Restoran | WordPress Yemek ve Restoran Teması

İncele

4. Barnelli

Barnelli, siz ve müşterileriniz için devrim yaratacak bir tema. Her tür restorana sığabilecek minimalist bir tasarıma sahip zarif bir tema. Barnelli, küçük işletmelere hizmet verecek kadar basit bir temadır, aynı zamanda büyük restoranlar için gereken tüm özelliklere de sahiptir.

Barnelli - Responsive WordPress Restoran Teması
Barnelli – Responsive WordPress Restoran Teması

İncele

5. Cooks

Cooks, duyarlı tasarım ve birçok özellik ile restoranlar ve barlar için çarpıcı bir tema. Cooks, menüleri, yemek tariflerini, yemekleri ve daha birçok şeyi kolayca oluşturmanıza izin veren birkaç farklı özel içerik alanı ile doludur.

Cooks - WordPress Restoran Teması
Cooks – WordPress Restoran Teması


İncele

Yemekleriniz kadar lezzetli görünen bir web sitesine sahip olmak, işletmeniz için harika bir reklam olabilir. Bu yüzden en iyi ve en güvenilir restoran temalarını seçmek için zamanımızı harcadık. Yorumlarda en çok hangi temayı beğendiğinizi söyleyin!

Kaynak

En İyi 5 WordPress Restoran Teması

WordPress - 10
WordPress Tema - 10
Sürüm Uyumluluğu - 9

9.7

Puan

En İyi 5 WordPress Restoran Teması İşini büyütmek isteyen her restoran sahibi, işletmesi için bir web sitesi oluşturmalıdır.

Kullanıcı Oyu: İlk siz olun!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu