Ürün Tanıtımı & Satış Pazarlama

Para Puan kullanımı nasıl oluyor siz kullanıcılarımıza avantajları nelerdir. Para puan kullnımı satış ortaklığı sistemine bağlıdır. Ürün tanıtımına bağlı satışlardan kullanıcı % komisyon almaktadır.

Kullanıcı satış ortaklığı panelinden oluşturmuş olduğu kullanıcı ID’si ile kendi web sitesinden veya sosyal ağlar üzerinden yaptığı her satıştan yaptığı satışa göre komisyon almaktadır.

Yorumlar & İncelemeler

Sadece satışlarda değil içerikler üzerinde yapacağınız işlemler üzerinden de para puan kazanabilirsiniz. Yapacağınız her yorum ve incelemelerden 1 para puan kazanırsınız ve bu para puanınızı sitemizden her hangi bir ürünü alırken kullanabilirsiniz.

Makale Paylaşımı

Sitemize makale göndererek te para puan kazanabilirsiniz. Onaylanan her normal makaleniz için 1 para puan hesabınıza eklenir. Seo uyumlu makaleleriniz için 3 ila 5 para puan hesabınıza eklenir. Bu para puanlarınızı sitemiz üzerinden ürün alarak veya haftalık/Aylık olarak nakit bir şekilde tarafınıza ödeme olarak talep edebilirsiniz.

Üyelik Kaydı

Üyelik kaydınız oluşturulduktan sonra hesabınıza 5 para puan eklenir ve oluşturduğunuz satış ortaklığı ID’niz üzerinden getireceğiniz her aktif kullanıcı için hesabınıza 5 para puan eklenmektedir. Aktif olmayan kullanıcı kayıtları geçersiz sayılmaktadır. Toplam para puanlarınızı hesabım panelinizde görebilirsiniz.

Kayıt ol

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Bir kullanıcının kayıt esnasında İP adresini sistem kayıt altına almaktadır bir kullanıcı sadece 1 hesap açmalıdır birden fazla hesap açan kullanıcının tüm hesapları ve para puanları iptal edilmektedir. Üyelik işlemleri sırasında bu link üzerinden satış ortaklığı başvurunuzu başlatınız ve bu link üzerinde de bir ödeme e-posta adresi ekleyiniz.

Görsel Materyaller

Sitemiz üzerinde oluşturulmuş görsel materyaller üzerinde de para puan kazanabilirsiniz. Sitemize ait görsel bannerlerı kullanarak para puanlarınızı arttırabilir bu para puanlarınızı sitemizde kullanabilir veya haftalık/Aylık olarak ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Görsel paylaşımı için satış ortaklığı ID’si oluşturmalısınız.

Komisyon & Oranlar

  • Ürün Pazarlama & Satış: %10 Satışlarınıza göre bu miktar artmaktadır. Reklam & Web tasarım temsilcimiz olarak aldığınız tüm işlerden %40 komisyon hesabınıza eklenir isterseniz Haftalık & Aylık şeklinde tarafınıza ödeme gerçekleştirilir.
  • Yorumlar & İncelemeler: Her bir 1 para puan 1tl ile ücretlendirilmektedir.
  • Üyelik Kaydı: Her aktif üyelik kaydı için 5 para puan 5tl ile ücretlendirilir.
  • Görsel Metaryaller: Banner paylaşımı üzerinden ürün satışları için %10, kayıt için 5tl, Makale paylaşımı için 1tl para puan bannerı paylaşan kişinin hesabına eklenir.
Başa dön tuşu